top of page
Желтые цветы

Клуб "Волонтер"

Цього року в нашій школі розпочав роботу Клуб дитячої ініціативи «Волонтер». Метою роботи клубу є безкорислива допомога всім, хто потребує. Найбільше її потребують наші захисники і захисниці. Саме вони забезпечують нам можливість щодня ходити до школи.

До нас по допомогу звернулися медики 48 ОПБ ЗСУ. Вони рятують життя і здоровʼя наших захисників і захисниць на полі бою. Для надання невідкладної допомоги їм потрібні різні медичні засоби, прилади, ліки. На жаль, держава не завжди встигає забезпечувати їх всім необхідним. І тоді на допомогу поспішають волонтери. КДІ «Волонтер» оголосив благодійну акцію. Учасники освітнього процесу школи 284 та всі небайдужі люди долучилися до волонтерського збору.

19 жовтня у Всеукраїнський день відповідальності людини учасники КДІ «Волонтер» зустрілися із медиками 48 ОАБ ЗСУ. Під час зустрічі учні 2-Б класу передали військовим написані ними листи з подякою за можливість навчатися. Також були передані медикам різні медичні засоби, прилади, ліки, надані небайдужими людьми й придбані за волонтерські кошти.

Зараз дуже важливо підтримувати одне одного й допомагати. Навіть одна добра справа здатна змінити країну і світ на краще.

Слава Україні!!!

bottom of page